„AKURA” süsteemi kasutamise

KASUTUSJUHEND

(MAKSA PUHASTAMINE PARASIITIDEVASTASE MÕJUGA).

Maks on fikter, mida tuleb hoida puhtana. Meie maks on võimas filter, mis takistab sattumast organismi kahjulikke mürke, toksiine ja võõrapäraseid valke. Peale selle on maks suur vabrik hormoonide tootmiseks, bioloogiliselt aktiivsete ainete, vitamiinide ja kolesteriini tootmise allikas. Jah, just nimelt tekib maksas kolesteriin. Iseenesest on kolesteriin väga tähtis aine. Tema baasil tekivad hormoonid, sapihapped ja teised kasulikud ained. Kui maks kannatab, siis toimub see üha enam inimestel, kelle organismis kasutatakse kolesteriini sapihapete moodustamiseks. Tekib kolesteriini üleküllus veres ja maksas. See viib arteroskleroosi tekkeni ja sapikivide moodustuseni. Peab aitama organismil töötada täies mahus, puhastada teda ja siis kasutatakse kolesteriini õigel eesmärgil. Terve maksaga inimestel ei teki sapikive, arteroskleroos areneb palju harvemini.

Seepärast küsimus tervest maksast ei ole mitte lihtsalt hoolitsus konkreetse organi eest, vaid terve organi eest tervikuna.

Paljude haiguste põhjuseks on maksa funktsioonide puudulikkus. Praktiliselt igal kolmekümne-neljakümneaastasel inimesel on maks suurenenud , st ta ei saa hakkama koormusega. Kuidas hakkama saada, kui organismi rünnatakse kantserogeenide, värvainete, sünteetiliste vitamiinidega, millega aktiivselt tervistatakse toiduaineid.

Olemasolevad maksa puhastamise meetodid on kasutatavad (ma mõtlen näiteks populaarne puhastamise meetod oliivivõli ja sidrunimahlaga). Kuid nende puudus on selles, et esiteks on see küllaltki keeruline ja vaevarikas protseduur, teiseks on see võimas löök maksale, ja muidugi sapipõiele. „Seenepuhastus” maksaga on tänapäeval kõige efektiivsemaks ja ohutumaks vahendiks. Seda ohutust saavutatakse minimaalse arvu kapslite sissevõtmisega ( 6 kapslit päevas), mis mõjuvad „hambaharja meetodil”, aga mitte nagu „ buldooser”, traumeerimata ei maksa ega ka sapiteid.

Tulemused on märgatavad juba nädala pärast: bilirubiin läheb normi, peale selle on protseduur säästev, sellele ei ole vaja raisata palju aega. Pealekauba „Akura” süsteem on ise antigelmiitne profülaktiline programm, mis hävitab parasiitide munad, millele ei mõju tavaliselt parasiitidevastased ravimid. Sellega purustab süsteem parasiitide ahela tsükli ja korduvate mürgitavate antigelmiitsete ravimite kuurid pole vajalikud.

„Kukeseened” lahustavad vahetult parasiitide munade kilesid , nakatavad parasiitide vastsete närvisüsteemi. „Šiitake” ja „Tael ” viivad organismist välja munade ja surnud ja lambliate tsüstide kestad ja niimoodi normaliseerivad soolestiku ja maksa tööd.Lisaks sellele teostab „Šiitake” rünnakut onkoloogilistele muteerunud rakkudele, see muudab organismi vastupanu onkolooogilistele haigustele.

Käesoleval ajal arvestades kasutajate mugavust fungopreparaatide kasutamisel ja ostmisel, mis kuuluvad maksa seentega puhastamise programmi, OOO”Šiitake” on välja töötanud ja laseb välja maksa puhastavat preparaati „Akura”, mille koosseisu kuuluvad järgmised raviseente preparaadid:

Pakend:

„Fungo-Ši-Šiitake” nr 60 plastikkapslit igaüks 75 mg

„Fungo-ŠI Tael lehise” 60 plastikkapslit igaüks 30 mg

„Fungo-ŠI Kukeseened” 60 plastikkapslit igaüks 110 mg

Koostis:

„Fungo-Ši-Šiitake” – Šiitake seene kontsentreeritud tõmmis ( Lenfcius edodes)

„Fungo-ŠI tael lehise”- Lehise taela kontsentreeritud tõmmis (Fomitopsis officinalis)

„Fungo-ŠI Kukeseened”- Kukeseente kontsentreeritud tõmmis (Cantharellus ctbarius).

Maksa puhastamine seenepreparaatidega ei ole üldse keeruline, ja teda võib absoluutselt ilma kartuseta viia läbi kodustes tingimustes.

Metoodika on jaotatud 30 päeva peale, soovitatakse dieeti, soovitatavat menüüd pakume allpool.

Preparaati „Fungo-Ši-Šiitake” võetakse 2 kapslit hommikul 15-30 minutit enne hommikusööki.

Hommikusöök: apelsini või greibi mahl, riivitud porgand või peet ( võib koos küüslauguga), ükskõik missugune juurviljasalat.

Preparaati „Fungo-ŠI Kukeseened” 2 kapslit 15 minutit enne lõunasööki.

Lõuna: Juurviljasupp, hautatud juurviljad, kõvaks keedetud muna.

Preparaati „Fungo-ŠI Tael” 2 kapslit enne uinumist( intervall 1 tund pärast viimast toidukorda )

Õhtusöök: puuviljad, tükike juustu.

Seene preparaadid on efektiivsed enterobioosi, trihhotsevaleesi, askaridoosi, opüstrohhoosi , klonorhoosi, šistosemoosi ja lamblioosi puhul.


Haiguse ägeda kulgemise puhul võetakse seenepreparaate peale ravipreparaatide määramist (biltritsiid, nemosool, pirantell jms) samas mahus ja sama kuuri järgi.

Vastunäidustused: rasedus, laktatsioon ( pole läbi viidud kliinilisi uuringuid nendes rühmades), individuaalne vastunäidustus preparaatide komponentide suhtes, lapsed alla 3. eluaasta. Määratakse lastele 3.-12- eluaastani pool täiskasvanute annusest .Alates 12. eluaastast annus nagu täiskasvanutelgi.

Säilitamise tingimused: hoida kuivas, päikesekiirte eest kaitstud kohas toatemperatuuril, lastele kättesaamatus kohas.

Kõlblikud 2 aastat.