Müügil Elulille karahvinid ja TC klaasnõud

Parim vesi inimese tervisele on puhas allikavesi. Kuid vesi, mida sa jood ja kasutad, läbib enne sinuni jõudmist keerulise teekonna – seda filtreeritakse, selitatakse, sunnitakse torustikes surve all voolama, jne. Kõik see avaldab mõju vee kvaliteedile, eemaldades vee algse loomuliku elujõu, mis tal looduses on.

TC klaasnõud muudavad töödeldud vee taas aktiivseks ja ”elusaks“ – parandades veekristallide struktuuri ja taastades vee loodusliku energiataseme. Lühikest illustreerivat filmi antud teemal saab vaadata siit

Tooted on välja töötatud Austria helilooja Thomas Chochola poolt, kes ühendas looduses eksisteeriva geomeetria mõistmise ja teadlikkuse helidest. Thomas Chochola loob muusikat klaveril ning kannab selle siis matemaatiliste arvutuste abil ruumilisse mõõtmesse.

Karahvinide peamine mõju tuleneb nende erilisest vormist, mille tulemusel moodustub kolme-dimensiooniline Elulille sümbol täpselt karahvini keskmesse. Kui vedelik on karahvinis, hakkab see vibreerima. Lainete resonants ilmneb harmooniliselt teineteist võimendades ning loob seeläbi vedelikule uue jõuvälja ja lisab vitaalsust. Selle tulemusel paraneb kvaliteet ja seeditavus. Karahvinide põhjas olev Elulille sümbol loob täiendava efekti ning aitab energiat stabiilsena hoida.

Elulille peetakse üheks võimsaimaks resonantsi tekitavaks sümboliks pühas geomeetrias. See on iidne metafoor elu seotuse kohta kõikjal universumis, sümboliseerides samuti elu loomist ja arengut. Paljudes erinevates kultuurides on Elulille sümbolit teatud ja kasutatud vee ning toidu energiataseme tõstmiseks, aga ka üldiselt stabiilsuse ja positiivse energia andmiseks.