Kas oskad ette kujutada, kuhu on tänapäeva teadlased oma uuringutes välja jõudnud.

Tutvustame teile Täiesti uut võimalust oma tervise edendamisel - PEPTIIDID

Looduslikud  Vedelad peptiidid

Koespetsiifilised lühikesed peptiidid reguleerivad geenide ekspressiooni (aktiivsust). Nad seonduvad vastavate geenide kindlate promootorosadega, vallandades DNA molekuli lahtikerimist ja sellelt informatsiooni lugemist. Peptiidide defitsiit, mis areneb vanusega ja patoloogiate puhul, kiirendab oluliselt kudede kulumist ja organismi vananemist. Kudede ja rakkude adekvaatseks tööks on vaja adekvaatset hulka peptiide, mis omakorda toetavad geenide tööd optimaalses režiimis. Peptiidid, mis töötavad spetsiifiliselt just neile sobivates rakkudes, ka sünteesitakse nende samade rakkude poolt. Just selle pärast halveneb vananemise ja patoloogiate puhul rakkude töö, järelikult häirub peptiidide süntees, mille järel omakorda kannatab rakkude funktsioon. Kudede degeneratsioon progresseerub, mis lõppkokkuvõttes ilmneb kliiniliselt. Seetõttu on lühikeste peptiidide kasutamine üheks tähtsamaks innovatsiooniks meditsiinis ja võimaldab oluliselt aeglustada vananemise tempot, stimuleerides kudede juurdekasvu ja taastumist (proliferatsiooni ja regeneratsiooni) ning suurendades samas ka rakuressurssi. Peptiidide veel üheks tähtsaks eeliseks on nende väljendunud kasvajavastane mõju.

Tänaseks päevaks on peptiidide kasutamine parimaks ja kompromissitumaks otsuseks onkoloogiliste haiguste revitalisatsiooni ja profülaktika valdkonnas. See võimaldab läbi viia rakkude ja kudede uuendamist mitte ainult rakkude tsüklilisi protsesse reguleerides ja sünkroniseerides, vaid ka laiendades rakkude jagunemisvõimalust ilma atüüpiata (rakkude ebakorrapärane paljunemine).

Me esitleme teile looduslike peptiidide uut generatsiooni –NPCRIZ-i ja SZO RAMN juures asuva Sankt-Peterburgi bioregulatsiooni ja gerontoloogia instituudi ühise teadusliku uurimustöö tulemust. Loodusliku päritoluga peptiidseid bioregulaatoreid on traditsiooniliselt kasutatud kas süstidena või sissevõetavate kapslite kujul. Praktika on näidanud, et lühikesed regulatoorsed peptiidid ei allu mao-seedetrakti transformatsioonile ning seetõttu võib neid rahulikult, kergelt ja lihtsalt kasutada praktiliselt kõigi soovijate puhul. Neil puuduvad kahjulikud kõrvaltoimed. Looduslikud peptiidid toimivad sujuvalt, kuna kudede reageerimise jaoks on vajalik peptiidide teatud koguse saavutamine (homing-efekt), eesmärgiga täita defitsiiti. Alles pärast seda hakkavad rakud taastama oma normaalset tööd, „peatades kiige ja viies kõik protsessid kuldsesse keskmesse” (V.H.Havinson 2009). 2-4-kuise kuuri efekt võib säilida 4-6 kuud. Pärast selle aja möödumist peaks peptiidide taseme taastama korduskuuriga.

Eksisteerib teatud alternatiiv, mis meeldib kannatamatutele. Võib kasutada sünteetilisi lühikesi peptiide – praktiliselt täielikke analooge looduslikele, aga lihtsamaid, kuna „sünteetika” kujutab endast mitte tervet regulatoorset peptiidi, vaid ainult selle kõige tähtsamat „ankruosa”, mis seob peptiidi DNA-ga. See tähendab, sünteetilised peptiidid – see on koopia aminohapete „ankru”järjestusest looduslike peptiidide molekulis. Selline rafineeritus lubab ülilühikese ajaga saada tuntavat efekti. Kuid sellisel puhul ilmnevad nüansid. „Sünteetika” töötab kiiresti ja jäigalt, kude ei suuda teinekord kiiresti ümber häälestuda ja patsient hakkab kaebama ebamugavust vastavas organis. See ilming on absoluutselt normaalne ja ajutine, kuid nõuab dünaamilist doseerimisvalikut. Tuleb laveerida.

Situatsioon muutub veel palju keerulisemaks, kui see pole mitte lihtsalt grupp sünteetilisi peptiide seespidiseks kasutamiseks, vaid terve sünteetiline kokteil välispidiseks kasutamiseks, mis koosneb peptiididest, aktiivsetest ingredientidest ja transdermaalsetest agentidest (kandjatest). Selle klassi preparaadid loodi Sankt-Peterburgis 2006. aastal. Sellisel juhul kasvab järsult kõrvalmõjude efekt ja patsiendiga tuleb läbi viia isiklik instruktaaž, samuti välistada riskigrupid (kardioloogilised haiged).

2008 a. lõpul, toetudes kolleegide kogemustele, seisime ülesande ees töötada välja uued loodusliku päritoluga peptiidide kompleksid, mis toimiksid peaaegu sama kiirelt, kui „sünteetika”, aga ilma kõrvalmõjudeta. Töö tulemusel saadi ekstremaalselt kõrgpuhastatud peptiidide fraktsioonide konfiguratsioonid, mis on võimelised läbima absoluutselt kõiki füsioloogilisi barjääre ilma vahendajateta (kandjateta). Selle tulemusel sündis uus looduslike bioregulatoorsete peptiidide generatsioon välispidiseks kasutamiseks.

Uute peptiidide liini deviis:

  • kiirus
  • efektiivsus
  • ohutus

Peptiidide kompleksid (PK) kantakse küünarliigese sisemisele nahapinnale veenide projektsiooni kohtades ja hõõrutakse õrnalt sisse kuni täieliku imendumiseni. 7-15 minuti pärast toimub peptiidide sidumine dendriliste rakkudega, mis teostavad nende edasise transpordi lümfisõlmedeni, kus peptiidid teevad „ümberistumise” ja kanduvad verevooluga vajalike organite ja kudedeni.

Tähelepanupiirkonnaks oli seedetrakt ja meeste-naiste suguelundkond.
Immuunsüsteemi korrashoid ja tasakaal on väga oluline. Imuunsüsteem mõjutab kogu organismi. Ülitähtis on soolestikus toimuv ja seal elavate bakterite tasakaal. Neid tegelasi elab meie soolestikus ca 3 kg. Kujutage nüüd ette, millise massimõrva sooritab iga antibiootikumi või muu kemikaali mõtlematu neelamine. Hitler, Stalin ja  esimees Mao olid armetud amatöörid...
Keemia ravib üht probleemi kuid samas tapab tervet ja korrasolevat ilma valikuta. Muideks ka ravimtaimedega üle pingutades või mittesobivat taime kasutades saab endale samasuguse kahju korraldada.
Seedefermentide tasakaal sõltub oluliselt soolestiku korrasolekust. B- grupi vitamiinid soodustavad mikrofloora toimimist.
PK16 toetab limaskesta rakke ja rakke, mis toodavad seedefermente.
Organismi kogunevad toksiinid ja šlakid. Kui neid ei väljutata siis nad lõpuks blokeerivad kogu energiate liikumise.
Maks toodab sappi ja on kogu organismi peafilter, neutraliseerides kõik toksiinid. Sapp on väga oluline komponent ka liigespindade määrimisprotsessides.
Normaalse seedimise puhul lõhustuvad toitained glükoosiks ja veeks. Kui tasakaal on rikutud, siis tekib organismi üle- või alahappesus, ärritused. Rakud paisuvad, kui ärritust ei kõrvaldata, siis järgneb põletik, kui ka siis ei reageeri, siis järgneb mädanik... Selline on näiteks enamlevinud skeem kuidas tekib algul eesnäärme suurenemine, seejärel põletik, seejärel....  Ärritunud ja põletikulisi rakke pääsevad kergesti ründama mikroobid, viirused, parasiidid.
Seega on seedeprobleemide kõrvaldamisel väga olulised PK 7,8 ja 16. neid peaks kasutama ettevalmistava perioodina vähemasti 3 kuud. Siis järgnevad Suprefort ja Svetinorm. Probleemide ja põletike puhul lisada juurde Ventfort. Peale seda lisada juurde pk9(10) ja 15 ning neid kasutada 2 kuud. Juua Testonormi teed
Kindlasti tasub meestel kasutada Mesotel'i. Naised  Mesotel Neo ja Repronormi teed.

Mesoteelid võimendavad rakkude ainevahetusprotsesse. Muutub   peptiidide, toidulisandite ja ka ravimite omastatavus.
Toidulisanditest kasutada Regenarti - toetab maksa ja liigeseid,

Olekap - reguleerib rasvade ainevahetust, Panaksod - taastab mao ja 12-sõrmiku limaskesti, hävitab Helicobakterid.
Kõigil, kellele voodi all või vannitoas seisev kaal närvidele käib, võib samuti seda programmi soovitada.
Haiged liigesed on viletsa seedetrakti tagajärg.
Vilets kõhunääre ei lase rakkudel glükoosi omandada ja rakud ei saa energiat toota.
Kõhukinnisuse puhul juua Defemaksi ja Pangitoni teed. Defemaks on hea ka hemorroidide puhul. Sooleparasiite tõrjub edukalt Gelmaks.
Kindlasti tuleb süüa vähemasti 3x päevas. Veel parem oleks 4x päevas. Magu vajab ühest söögikorrast taastumiseks 4 tundi! Regulaarne söömine on samamoodi organismi üks väga oluline ja vajalik biorütm!!!
Apelsinid, kohv ja gaseeritud veed on maksale mürk!
Üle 40-stele naistele peaks olema kilpnäärme regulaarne profülaktiline peptiidikuur kohustuslik. Epifüüs, kilpnääre, neerupealsed ja munasarjad on omavahel tihedalt seotud.
Kel kunagi on olnud kollatõbi vajab kindlasti maksale peptiidikuuri. Olekapil on ses protsessis ka väga tähtis roll.

Vaata peptiidide komplekse meie E-poest