HIINA IIDSE meditsiini  taaskasutamine

Korditseps 

Seentest oidulisandite  tootmiseks kasutati Idamaades hästi tuntud kõrgkvaliteedilisi söödavaid seeni (eelkõige hiina korditseps, mis kasvab Tiibetis, aga ka reiši ja šiitake), millel on kasulikud  omadused. Kasutades tänapäevast tehnoloogiat (vaakumkontsentreerimine ja madalatel temperatuuridel seente rakumembraani töötlemine) lubas luua ennenägematult kiiretoimelisi bioloogiliselt aktiivseid toidulisandeid.
Progressiivne elanikond otsib viimasel ajal aktiivselt alternatiivseid meetodeid organismi tervendamiseks. Ja selles vallas on vaieldamatult esireas Idamaade meditsiin, eelkõige Hiina meditsiin. Tuleb tunnistada fakti, et Idamaade meditsiin oma väga vanade traditsioonidega on õigem, kuna kasutatakse bioloogiliselt aktiivseid lisandeid, mis on ohutud ja reguleerivad inimorganismi süsteemis kõigi organite funktsioone, nendevahelisi sidemeid, modelleerivad immuunsüsteemi olekut ja energeetikat.tooted  kontsntraadid oma jõu ja eripäraga on sajaprotsendilised süsteemsed tooted. Nende  süsteemne toime väljendub unikaalse koostise tõttu nende kiires toimes inimorganismi kõikide süsteemide töös. Korditsepsi ja teiste tervist toetavate  Idamaa seente looduslikku jõudu suurendatakse mitmekordselt originaalse retsepti ja ainulaadse biotehnoloogia abil. Korditsepsiga valmistatud toidulisandid – need on bioimmuunsüsteemi regulaatorid.

Korditsepsi on kasutatud aastatuhandeid ja seda on ka põhjalikult uuritud.
·Stimuleerib ja tugevdab immuunsüsteemi- suurendab naturaalsete tapjarakkude arvu kehas, mis vastutavad viiruste, bakterite ja muude haigustekitajate hävitamise eest. Häid tulemusi on saadud leukeemia ravis.
·Parandab seksuaalfunktsiooni, aitab normaliseerida- impotentsust ja viljatust, suurendab libiidot ja nais- ja meessuguhormoonide tootmist.
·Suurendab hapniku omastavust, seega paraneb kogu keha toimimine, suureneb energia ja elujõud
·Tõstab lihaste toonust ja suurendab füüsilist jõudu. Eriti tõhus vanuritel ja sportlastel.
·Aitab normaliseerida  neerude, maksa ja kopsude tööd. Korditsepsi kasutamine annab häid tulemusi köha, kroonilise bronhiidi ja astma korral, sest ta lõdvestab bronhide seinu ja on põletikuvastane
On vananemisvastane, väsimust ja stressi leevendav. Korditseps on antioksüdant, stimuleerib rakkude tootmist ja ainevahetust, tagab kosutava une, rahustab närvisüsteemi.
·Parandab vereringet, reguleerib vererõhku, tugevdab südamelihaseid, laiendab ühtlaselt ja mõõdukalt südame koronaarartereid, hoiab ta ära trombide tekke.
·Kaitseb maksa ja neerusid. Korditseps suurendab verevoolu kõikidesse organitesse, andes seega kehale suurema võime võidelda   haigustekitajatega, kaasa arvatud hepatiit, krooniline neerupuudulikkus jne
·Korditseps on tugev looduslik antibiootik. Oma põletikuvastase toime poolest ületab ta hormoonpreparaate.
·Korditseps on kasutusel kopsuhaiguste, urogenitaalsete haiguste, neeruhaiguste, reumatismi, reumaatilise polüartriidi, hepatiidi korral.

Samuti onkoloogiliste probleemide  puhul .
Reguleerib neerude tööd, mis on meie "teine süda". Sulatab lahti liited, mis tekivad urogenitaalhaiguste korral.
Kasutatakse  emaka verejooksude korral kuna sisaldab astragaali, mis toimib verdpeatavalt.
Puhastab lümfisüsteemi.
Hävitab inimese sees elutsevad parasiidid, nende vastsed ja munad.

VAATA TOODET

Info pärineb firma  Fohow toote tutvustuselt.