Kaaniteraapia toimub Rakveres reedeti

Dr. Kudrjavtsev, kes on seda tööd teinud juba 10 aastat ning täiendab pidevalt oma teadmisi. Vaata lisaks
Oled oodatud tema vastuvõtule, kui Sul on probleeme kõrge ja kõikuva  vererõhuga ,kõrge kolesterooli ja veresuhkru tasemega.Tarvitad pidevalt ja nn.eluagselt mitmeid ravimeid. Vereloome on häiritud, veri on paks või oled saanud kiirutusravi. Kui Su pea on nn,vati sees  ja kõrvus kohiseb ning uni on häiritud ja potents on langenud. Kui Sind vaevavad veenilaiendid ning insuldi või infarktioht on kummitamas.

Psoriaas ja ekseem on on sinu igapäevane mure ja oled väsinud ning kurnatud. Kõikide nende  ja veel paljude muude vaevuste korral on Kaaniravi üks võimalikest tõhusatest abistavatest meetoditest.

Kaaniravi -Kaaniravi ehk hirudoteraapia  on vanaaegne loodusravimeetod, mille ajalugu ületab tuhandeid aastat. Rahvameditsiinil põhinev tervendusmeetod kasutab kaanidega vere eemaldamise stimuleeriv toime organismile.  Kaaniravil on lisaks  vere eemaldamisele  kasule veel muud toimet. Kaanisüljes leiduvad bioloogiliselt aktiivsed ained. Kaan imeb 5 kuni 15 ml verd ja eraldab vereringesse umbes 400 bioloogiliselt aktiivset toimeainet. Nendest  põhiline on hirudiin, millel on omadus takistada vere hüübimist. Seesama toime on meditsiinis väga vajalik, näiteks pärast operatsiooni võivad tekkida veresoontes verehüübed. vereloome ja üldseisundi kiireks parandamiseks.
Kaan on suurepärane looduslik bioenergiline terapeut. Inimene haigestub kui tekivad takistused eluenergia edasikandumisel vastavates kanalites, mis peaks toimuma vabalt analoogiliselt ühendatud anumatega. Algul häiritakse funktsioonid, lõpuks aga ka struktuurid. Seepärast on esmane vajadus loomuliku energiavoolu taastamine. Kõikidel inimorganitel on oma projektsioonid keha pinnal, aga peopesal, jalataldadel, näppudel ja varvastel on omapärane siseorganite “tabloo”. Seepärast nõelraviarsti nõel või arsti sõrm punktmassaažil mõjutavad siseorganite projektsioone ja deblokeerivad ning taastavad energia edasikandumise. Kui aga asemele bioloogilises aktiivses kohas asendasime metallnõela “elusa nõela” – kaaniga, selgus, et kaan kutsus ootamatult esile võimsa immuunsust stimuleeriva efekti.

Nüüdisaegne meditsiin vaatab kaanidele teise pilguga. Teadlaste uuringud kinnitavad kaaniravi efektiivsust meditsiini valdkondades täiendava ravimeetodiga. Kaaniravi ohtlik ei ole, kui seda tehakse põhinedes teadlikkusele.  Kaaniravi seansi pikkus on 1-1,5 tundi. Kaaniravi  on soovitatav teha kuurina 7-10 seansi. Nädalas tuleb teha vähemalt 1 seanss.

Kaanidega nakatamine on välistatud. Kaaniraviks kasutatakse biovabrikus kasvatatud kaane. Kaane kasutatakse üks kord. Kasutatud kaanid hävitatakse. Pärast hirudoteraapia läbiviimist sagedamini tekkib lümfisõlmede suurenemine ja kaanipanemiskohtade sügelemine. Sellel juhul tuleb rakendada vastavaid hügieenilisi  abinõusid. Haavu võib puhastada viina või õunaäädika nõrga lahusega samuti apteekides pakutavate des vahenditega

Haavad paranevad kiiremini ja ilma armideta kui neid määrida firma Mirra jalgade kreemiga.See on antibakteriaalne ja uskumatult tõhus haavade parandaja.

Näidustused:
Südamehaigused (stenokardia, infarkt, südamepuudulikus)
Kõrge vererõhk
Bronhiit, Bronhiaalne astma
Krooniline hepatiit, Maksatsirroos
Mao ja kaheteistsoole tõbi
Krooniline kõhunäärne põletik
Krooniline kõhukinnisus
Varikoosne veresoonte laienemine (tromboflebiit)
Hemorroidid
Radikuliit
Günekoloogilised haigused,
Eesnärme haigused
Kõrva-kurgu-ninahaigused
Silma haigused
Nahahaigused-psoriaas

Vastunäidustused:
Hemofilia (verehüübimine alla normi),- Hypotomia
Mädane tromboflebiit
Rasedus
Kõrge palavik
Madal vererõhk
Aneemia

Lisa kommentaar