Antilipiidne tee

Hiina meditsiini tippsaavutus. Teda nimetatakse soonte puhastajaks. Hiina sadadest teesortidest on 5 pälvinud imperaatori auhinna. Üks nendest viiest teest on Tianshi antilipiidne tee.

Koostis: 6 erinevat sorti rohelist teed, cassia tora seemned, kirburohu juur, lootose lehed, hüposteemia saponiinid.

Omadused: Aitab vähendada lipiidide taset veres, puhastada veresooni halvast kolesteroolist, muudab soonte elastsust, aitab reguleerida vererõhku, aktiveerida südame, maksa , neerude tööd, aitab puhastada soolestikku, normaliseerib peristaltika tegevuse, kõrvaldab kiiresti pohmelli sündroomi, toidu ja teiste mürgitusnähtude sümptomid. Kasutatakse kõhnumisprogrammides.

See tee on efektiivne ka abisatv vahend palaviku alandajana, tõhus antioksüdant, soodustab head und, toniseerib maksa ja põrna funktsiooni, aktiviseerib rasvade ainevahetust.

Teadlased on uurinud rohelise tee mõju organismile ja avastanud mitmesugused koostisosad, mis muudavad selle joogi inimese organismile äärmiselt kasulikuks. Viimastest avastustest väärib tähelepanu Ohio osariigi teadlaste avaldus, mille kohaselt on rohelises tees peale võimsate antioksüdantide eriline aine, mis on seni olnud teadusele tundmatu.

Selle erilise aine mõjul võivad väheneda naha, lümfisüsteemi ja eesnäärme vähirakud. Kuni selle avastuseni tunti rohelist teed kui maovähi profülaktilist vahendit. Tianshi tees on liidetud parimad rohelise tee sordid teiste ravimtaimedega, mis muudab selle tee unikaalseks tervendavaks joogiks.

Soovitav kasutada

Kasutamine:

Kuuri alustamisel valada 1pakk teed üle 1l. kuuma veega 80-90C

lasta tõmmata 7-10 minuti, soovitavalt kaane all. Juuakse lonkshaaval.

Järk järgult suurendada konstentratsiooni- 1 pakk 250 ml. veele.

Üle 50-aastastele ja rasva ainevahetushäiretega soovit. 1pakk teed

1 l. vee kohta.

Kõhnumiseks 3 pakki teed valada üle 1 klaasi kuuma veega, lasta tõmmata 10 minutit. Enne kindlasti konsulteerida arstiga.

Teed juuakse  lonkshaaval soovitavalt 0,5 l. kella 11-13.-ni ja teine osa kella 15 -19.00

Pakis 40 teepakki

Biore Tervisepood | http://www.tervisepood.biore.ee