Kanada televisioonis kõlas informatsioon Vinnipegi arstist John Davidsonist.

1929. aastal avastas Davidson, et 9-päevase tibupoja embrüost saadud ekstrakt mõjutab elu arengu kõige tähtsamat staadiumi. Ta kasutas seda ekstrakti surmavalt vähki haigestunutel ja nad said täiesti terveks. Seitsmekümnendatel aastatel kinnitasid teadlased Davidsoni avastust. Nad said aru, et just üheksandal päeval peale munast koorumist sisaldab tibupoja embrüo (loode) ELU loomiseks kõige vajalikumaid elemente.

Sel tähtsal momendil eraldatakse ekstraktina loote kõrgekvaliteetsed koed, segatakse Phüto`ga (taimedega) ja merest saadud proteiinidega, rikastades seda ekstrakti INIMESTE ELUKS vajalike aminohapetega. It`s source is from the „Miracle of Life“. Täna on see ekstrakt turul tänu ettevõttele Life Phrm Global Network ja selle toote nimi on LAMININ.

Laminine/Laminin – on ideaalne 22 aminohappe, mineraali, vitamiini ja kõrge fibroblasti faktori kooslus.

Aminohapped teevad koostööd kõigi meie keha osadega. Pange tähele, et pole ühtki organit kehas, mis ei vajaks iga päev aminohappeid südame, maksa, kõhunäärme töös hoidmiseks, samuti tugevdab ta immuunsüsteemi, stimuleerib juuste ja küünte kasvu, hormonaalsüsteemi ja kõigi teiste organismi süsteemide tööd.

Paljud inimesed, kelle organismis puudusid aminohapped, tundsid selliseid sümptome, nagu Halb Tuju ja Depressioon, Hirm ja Närvilisus, Unetus ja Krooniline Väsimus, Kroonilised Valud ja Lihaste Nõrkus, Mao Haigused ja Paranematud Haavad, Organismi Vastuvõtlikkus Infektsioon- ja Viirushaigustele, Kuiv Nahk, Pragunevad Küüned ja Juuste Väljalangemine, samuti Suhkur Veres ja Probleemid Vererõhuga.

Aminohapped mõjutavad Serotoniini taset organismis. Kui tase on madal, ilmneb depressioon. Kui tase on kõrge, tunneme end õnnelikena. 19,2% USA elanikkonnast on depressioonis ja väga kahju, et selle all kannatavad ka eakad inimesed ja lapsed.

Depressioon aga tekitab uut probleemi – Unetust. Suur hulk inimesi ei maga täisväärtuslikku und. Lapsel on vaja magada 16 tundi. Noorukil 9 tundi öö-päevas, täiskasvanul 7 – 8 tundi. Paljud magavad vaid 5 tundi, mis toob kaasa järgmised inimeste elu kvaliteeti rikkuvad sümptomid:

mälu langus, immuunsüsteemi nõrgenemine, mis toob kaasa sagedased haigestumised, valude suurenemise, kroonilise väsimuse.

Kõigist neist sümptomitest võib vabaneda ja rohkem mitte kogeda, kui anda oma organismile iga päev Lamininis olevate Aminohapete kompleksi.

Rõõmustab see fakt, et Laminin on juba paljusid inimesi aidanud organismi taastada ja vabaneda paljudest ülalmainitud sümptomitest. Selle tulemusel saab organism kõik selle, mida ta iga päev vajab – see on ideaalne ainete kombinatsioon, mille andis loodus ja mida leiti Maa seest , Merest ja Taimedest.

Tänapäeval ei jää need tooted ettevõtte ladudesse seisma. Tuhanded inimesed saadavad teateid oma tervenemisest peale Laminini kasutamist.

Kui te soovite rohkem teada tootest, mis võib teile kinkida hea enesetunde ja tuua teid tagasi parimatesse eluaastatesse, siis helistage selle inimese telefonile, kes soovitas teil selle informatsiooniga tutvuda.

EKSTRAKT, MIS ON SAADUD ÜHEKSA PÄEVASE TIBUPOJA EMBRÜO KOEST, VÕIB AIDATA alljärgnevate probleemide korral/konsulteeri ka oma raviarstiga/

    Tõsta serotoniini taset;

    Alandada kurnatuse i taset;

    Soodustada und;

    Parandada emotsionaalset seisundit;

    Toota KOLLAGEENI tervele nahale;

    Vähendada vananemise tunnuseid;

    Stimuleerida looduslikku DNA`d;

    Parandada Mälu, Tähelepanu võimet, Mõtte Kontsentreerumist;

    Kiirendada meeldejäämise protsessi (parandab õppimist);

    Suurendada organismi füüsilist jõudu;

    Eemaldada valu

    Kiirendada lihaste toonuse taastumist peale füüsilist koormust;

    Suurendada lihaste toonust;

    Suurendada energiat ja parandada enesetunnet;

    Põletada rasva organismis;

    Suurendada seksuaalset soovi;

    Reguleerida suhkru taset veres ja vererõhku.


Kasutussoovitused (protokoll) esimeseks 30 päevaks ja edasi.

LAMININE DOSAGE PROTOCOL:

Protokoll Laminini doseerimiseks:

  • Kaks nädalat – kaks kapslit kaks korda päevas
  • Edasi - kaks nädalat üks kapsel kaks korda päevas
  • Sellise kasutamise  korral on Laminini vajadus ühele inimesele kuus – 3 karpi.
  • Kui teil on tervisega tõsised probleemid:
  • Võimalik, et peate siis Laminini manustamist suurendama, kuna teie organism võib vajada eluks vajalikke toitvaid aineid suuremal hulgal.

Kui teil on tundlik organism:

See soovitus vastab teie organislmi vajadusele. Võimalik, et peate alustama Laminini võtmist väiksemate doosidega. Alustage võtmist 1 kapsel hommikul ja 1

kapsel keskpäeval –3 päeva jooksul. Jälgige, kuidas te organism sellele reageerib. Kolme päeva möödudes võite doseerimist suurendada, kui peate vajalikuks

(jälgige enesetunnet).

Kasutamise tulemused (riik, linn, E-mail või telefon... on kirjastuses)

1. Timur, 3 aastane.

Kõne arengu peetus, magas öösel halvasti, pikka aega valud kõhus, kuiv nahk. Natalia Gaivan soovitas kasutada Laminini pool kapslit päevas. Peale Laminini võtmist 2 nädala jooksul, arenes kõnevõime, hakkas hästi magama, hästi sööma, paranes naha seisund. Vanemad on väga tänulikud.

2. Natalja G., 49 aastane. - kadusid väiksed kortsud, kulmud võtsid õige asendi (tõusid), tedretähed läksid heledamaks. Võttis kolme nädala jooksul kaks kapslit päevas (1 hommikul, 1 õhtul).

3. Trof. Tatjana. 67.aastane. - nägu noorenes, kadusid kortsud (kasutab Laminini 2 korda nädalas maskide tegemiseks – lisab näokreemile), hallid juuksed meelekohtadelt kaovad, juuksed omandavad esialgse värvi, hea uni, hea tuju. Võtab Laminini 3-s kuu.

4. Trof. Aleksei, 72 aastane – võtab Laminini kolmas kuu, tunneb kindlust tervise suhtes, näib oma east nooremana, hoiab ühtlast pikkusele vastavat kehakaalu.

5. Laps, 2 aastane (USA) – peale Laminini kasutamist (pool kapslit päevas 2 nädala jooksul) hakkas hästi sööma ja magama, muutus energiliseks lapseks.


Viimased tulemused:

1. Jasja, kuue aastane – kõrge hüperaktiivsus, enurees. Peale nelja päeva Laminini tarvitamist (1 kapsel päevas) tõusis öösel iseseisvalt, muutus palju rahulikumaks, paranes kõne.

2. Elena – võtab Laminini 1 kapsel kaks korda päevas. Esimestest päevadest tõusis alanenud vererõhk normi, töövõime ja meeleolu paranesid, Peale mõnenädalast vahet Laminini võtmises jätkas organism puhastumist, vererõhk jäi normi. Peale kolme kuist võtmist kadus arm käelt.

3. Galina, 65 aastane – peale nädalast Laminini võtmist märkas, et nahk käel muutus nooremaks.

4. Nadežda, 60 aastane – peale nelja kuulist Laminini võtmist (neli kapslit päevas) kadus seenhaigus varba küünte alt.

5. Ljubov, 61 aastane – põeb üle 30 aasta polüartriiti ja pole viimased 2 aastat väljas käinud, liigesed valutavad, suur kaalu defitsiit – võtab Laminini 4 kuud üks kapsel päevas. Valu on tunduvalt vähenenud, randmed hakkasid painduma, kehakaal hakkas suurenema, sõidab iseseisvalt linna.

6. Antonina, 62 aastane – nägu noorenes, kaal vastab pikkusele, sügav uni, mälu ja keskendumine paranesid, pigmendi laigud kätel kadusid.

7. Dmitri/ Portland /Oregon/ Maksavähk

3 aastat tagasi pandi mulle kohutav diagnoos. Oktoobris 2011, näitasid analüüsid 7 uue kasvaja tekkimist. Määrati uus kuuekuuline kemoteraapia. Samal ajal soovitas minu sugulane Brian mulle võtta Laminini ja minu suureks rõõmuks ei mõjunud kemoteraapia mulle enam nii, nagu eelmisel korral. Mul säilis söögiisu, enesetunne oli palju parem, kui eelmisel korral. Sensatsiooniliseks uudiseks oli see, et kõik 7 kasvajat minu maksas kadusid!

Annustamine-1-2 kapslit päevas sõltuvalt tervislikust seisundist.

Vastunäidustused - muna allergia

 

Lisa kommentaar