BioTrEM-ripats on elektrooniline infokandja (EIK). See on elektrooniline seade, mis genereerib teatud spektriga elektromagnetlaineid, mille abil toimub organismi regulatoorse süsteemi peen biofüüsiline seadistamine.

Tänapäeva teaduse võimalused lubavad luua millimeeterlaine generaatoril BioTrEM® (rahvusvaheline patent nr EE 05541) põhinevaid täiesti uut tüüpi toiteallikata seadmeid – ripatseid.

Generaatori aluseks on räni ja germaaniumi pooljuht (kristall), millele kantakse BioTrEM tehnoloogia abil teatud tingimustes informatsioon, määratud karakteristikutega elektromagnetlainete spektri näol. Millimeeterlainete generaator on paigaldatud mittemetallilisse veekindlasse korpusesse.

Kuidas BioTrEM­-ripats töötab?

Kõik materiaalsed objektid, sealhulgas elusorganismid, kiirgavad ruumi oma iseloomulikku elektromagnetväljade spektrit. Sellel toimel põhineb terve mõõtetehnika valdkond, mis võimaldab aineid väga täpselt analüüsida. Teadlased on teinud kindlaks, millised elektromagnetvõngete spektrite diapasoonid vastavad erinevatele kudedele, elunditele, füsioloogilistele protsessidele ja inimese seisunditele normaal olukorras. Toetades organismi rakkude ja kudede normaalset võnkumist millimeeterdiapasoonis, võib aktiveerida taastumisprotsesse.

BioTrEM tehnoloogia võimaldab kristallile kanda etteantud karakteristikutega spektrit. Kui kristalli pinnale satub ümbritsevate elektromagnetlainete ükskõik mis tüüpi energia (sh soojusenergia), hakkab generaator tootma ülinõrku signaale etteantud spektris. Seejuures hakkavad nii organismi enda kui ka BioTrEM generaatori ülitundlikkuse tulemusena eluorganism ja BioTrEM-ripats üksteist vastastikku mõjutama ning organism tõlgendab signaale informatiivsete ja juhtivatena (suunatud toimega). Tänu spetsiaalselt valitud sageduste spektrile on igal BioTrEM-ripatsil nii üldharmoniseeriv kui ka rakkude ning teatud kudede ja elundite rakusiseste struktuuride, spetsiifiliste füsioloogiliste protsesside ning seisundite informatiivsetele ja juhtivatele signaalidele suunatud toime. Tänu sellele on ripatseid võimalik kasutada nii tervise üldise seisundi hoidmiseks kui ka teatud elundites ja kudedes taastumisprotsesside aktiveerimiseks.

BioTrEM-ripatsi hermeetiline korpus kannatab suurt niiskust. BioTrEM­-ripats ei ole meditsiiniseade.

 „AQUA“ – Organismi elutähtsate ressursside suurendamine Osta E -poest

 „DELFIN“ – Delfiiniteraapia tingimuste tekitamine Osta E -poest

„ANTIVIR“ – Organismi kaitsejõudude aktiveerimine Osta E -poest

 „BREATH“ – Hingamiselundite töö normaliseerimine Osta E -poest

normaliseerib hingamiselundite vereringet, immuunseisundit ja ainevahetuseprotsesse takistades nendes haiguste arengut;

 „ALFA“ – Psühho-emotsionaalse seisundi normaliseerimine Osta E -poest

 „HEMO“ – Vere kvaliteedi normaliseerimine Osta E -poest

„OMEGA“ – Südame-veresoonkonna töö Osta E -poest

soodustab veresoonte toonuse normaliseerimist;

„FLORA“ – Parasiitidevastane toime Osta E -poest

 „ODA“ – Tugi- ja liikumiselundkonna kudedes põletikuvastaste ja immunomoduleerivate protsesside aktiveerimine Osta E -poest

 „OSTEOSIL“ – Normaliseerib taastusprotsessid tugi- ja liikumiselundkonna kudedes Osta E -poest

 „EKUPLES“ – Seenevastase immuunsuse tugevdamine Osta E -poest

Top of Form

Bottom of Form

 „SOLO“ – Antibakteriaalse immuunsuse suurendamine Osta E -poest

 „VITA“ – Seedeelundite töötamise normaliseerimine Osta E -poest

„DETOX“ – Erituselundite töö normaliseerimineOsta E -poest

„NEFRON“ – Neerude ja kuseteede töö normaliseerimine Osta E -poest

 „LIGHT“ – Toitumiskäitumise ja ainevahetuse normaliseerimine Osta E -poest

 „SUCCESS“ – Tunnetusprotsesside aktiveerimine Osta E -poest

 „APHRODITE“ – Stimuleerib naissuguferomoonide tootmist Osta E -poest

 „VENERA“ – Normaliseerib naiste suguorganite tööd Osta E -poest

„EROS“ – Normaliseerib meeste suguorganite tööd Osta E -poest

Top of Form

Bottom of Form

LEMMIKLOOMALE

 “HAPPY DOG” Osta E-poest

BioTrEM­-ripats «HAPPY DOG» on elektrooniline seade, mis genereerib teatud spektriga elektromagnetlaineid, mille abil toimub koera organismi regulatoorse süsteemi peen biofüüsiline seadistamine. BioTrEM­-ripats «HAPPY DOG» on kaelarihmale riputatav autonoomne seade (elektrooniline infokandja).
Koerad astuvad läbi elu meie kõrval, kuid nad erinevad inimestest väga palju. Näiteks on koerte valulävi palju kõrgem, mistõttu ei pruugi koer ka väga tugeva valu korral sellest märku anda. Koer ei saa meile öelda, et tunneb end halvasti, näidata, kus valutab, rääkida, mida ta sõi ning mis teda häirib. Selleks, et meie koerad oleks terved, jälgime nende toitumist, ostame vitamiine, vaktsineerime, teeme parasiiditõrjet. See on vaid vajalik miinimum, sest kui koera organismis on regulatoorsete süsteemide (närvi­, endokriinse ja immuunsüsteemi) koostöö häirunud, hakkavad arenema erinevad haigused (allergiad, endokriinsed, autoimmuunsed, naha­, nakkushaigused). Selliseid häireid on minimaalsete ennetavate meetmete abil võimatu vältida ning kahjuks ka õigel ajal tuvastada, sest koerad taluvad valu ja ebamugavust väga kaua sellest märku andmata.

 Millal sellised häired tekivad? Loomulik valik ei mängi lemmikloomade puhul enam erilist rolli, kuna meie kodudes elavatest koertest saavad perekonnaliikmed. See tähendab kahjuks ka seda, et koerte populatsiooni tervis on halvenenud. Kõik inimeste haigused mõjutavad ühel või teisel viisil nende kõige truumat sõpra – koera. Vastutus meie koerte tervise eest lasub meil. Meie suudame muuta nad terveks ja õnnelikuks.

Iga koer vajab nii vaimset kui ka füüsilist tegevust. Meie koerad teevad sporti, aga me ei tea alati, kui kerge või raske on see neile. Tänapäeval on kümneid erinevaid alasid, kus koer ja koeraomanik saavad koos toredalt aega veeta – seda nii lihtsalt meeldiva harrastuse tasemel kui ka võistlusspordina (jaht, võiduajamine, karjaajamisvõistlused, jälitamine, Mondioring, Campagne, IPO (RCI), Agility, Canicross, Flyball, Frisbee, rakendisuusatamine, kelguvedu jpt.).

Nii võistlussporti harrastades kui ka lihtsal koeraga aktiivselt tegeledes tuleb alati lähtuda koera vormist ja heaolust. Koeralt ei või nõuda rohkem, kui tema vaimne ja füüsiline vorm lubavad. Nii võistlejad kui ka harrastussportlased peavad pöörama tähelepanu koera vanusele ja tervisele, sest koerad kipuvad kahjuks oma valu ignoreerima – eriti just olukordades, kus adrenaliin ja motivatsioon tähelepanu sellelt kõrvale juhivad.

BioTrEM-ripats «HAPPY DOG» hoiab neljajalgse sõbra heas füüsilises vormis, võimaldab enne treeningut – korralikkusoojendust, pärast pingutust võistlusrajal – kiiret taastumist, traumade puhul – kiiremat tervenemist.

BioTrEM­-ripats «HAPPY DOG» on mõeldud koerte regulatoorsete süsteemide (närvi­, endokriinse, immuunsüsteemi) normaliseerimiseks ja on kohandatud spetsiaalselt nende jaoks.

 Info maaletooja kodulehelt http://www.triomed.ee/